nedeľa 29. novembra 2015

Starostlivosť o vlasy počas zimy

Milujem ten pocit čerstvo umytých vlasov ako mi len tak voľne plápolajú, keď si ich môžem prehadzovať zboka na bok, hrať sa s nimi, mať sa čím pochváliť  ...

Ako pomôcť vaším vlasom opäť rásť? Alebo čo urobiť, aby vyzerali aspoň trochu k svetu?

Tu je zopár mojich tipov, aby aj cez zimu vyzerali vaše vlasy spod čiapky na vianočných trhoch šialene dobre!

1. Vysušovanie vlasov - s príchodom zimy sa vlasy začnú viac vysušovať, možno by to chcelo zmenu šampónu, viac olejového ... napr. Gllir Kur alebo podobné šialenosti. 


2. Rozstrapkané vlasy - existuje niečo také ako olejček do vlasov, stojí pár drobných, ten aplikujte na rozstrapkané (napr.) končeky vlasov a zázrak je na svete. Vaše vlasy opäť žijú bezbolestným životom!  Ja mám tento


3. Únava vlasov - ak ich nosíte neustále rozpustené poprípade si ich ešte lakujete kopete im rovnú cestu do hrobu. Skúste si ich raz dať aj do chvosta, budú vyzerať pružnejšie a vy budete mať neustále potrebu dotýkať sa ich.             Tak to bol môj stručný zoznam rád ako si poradiť s mrazom, aby to vaše vlasy neschytali tak bolestivo.

Ak viete aj vy o nejakých radách, tak šup sem s nimi, budem sa tešiť.20 komentárov:

 1. Wau, to vlasom ich rozpustenie fakticky škodí? Lebo ja ich mám tak neustále! V cope som ich mala, kým som prekonávala prvú etapu no-poo metódy, ktorou momentálne žijem, písala som o nej aj na mojom blogu :).

  ChristineGirly

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. neškodí, ale sú unavené, stresované počasím.. a treba raz za čas podľa mňa dať do copu :)

   Odstrániť
 2. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Já mám teď vlasy obarvené hennou a chystám se na stříhání, to také hodně udělá :)
  The Colorful Blog

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Skvelý článok , skvelé rady a krásna fotka :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Myslim ze si zhrnula takmer vsetky, este celkom pomaha oplachnut ich nakoniec zimnou vodou...len je to celkom neprijemne...

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Vlasy máš nádherné :) a moc Ti sluší ta rtěnka !:)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Zajímavé rady :)) Vlasy máš krásné!

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Krásná fotka! Moje vlasy naštěstí zimu jakž takž zvládají, ale poslední dobou si všímám, že už trochu unavenější jsou, proto vždycky nosím po ruce gumičku a svážu je do drdolu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Vidíš no konečne som pochopila, prečo sa mi kedysi končeky vlasov štiepili menej, ako teraz. Kedysi som totiž nosila cop často, dnes je to skôr rarita, vlasy nosím skoro stále rozpustené a navyše ich vždy fúkam kulmofénom.

  OdpovedaťOdstrániť