pondelok 24. februára 2014

Životopis v trochu inom podaní... 


... nemám rada stereotyp, zbožňujem cestoviny so syrovou omáčkou a kukuricou. 

Mojou vášňou sú zlaté hodinky Michael Kors, ktorých som aj vlastníkom, skôr ako školu študujem najnovšie vychytávky z Vogue, obľúbila som si Instagram, ...pretože, ma proste dostal! Neznášam žltú farbu fakt! ... láka ma každé dobrodružstvo áno áno. ... nedám dopustiť na listerine (keeps teeth whiter), btw hlavne po hard core party ;) Nadviazala som vzťah so samoopaľovacím mliekom ááá musím povedať, že nám to zatiaľ celkom klape ;)

Móda je môj život.

Červený rúž je afrodiziakum, Coco Channel telové mlieko je proste moje ;) 
 :) milujem talianske cestoviny a pizzu, ... španielsky jazyk... aa francúzsku kultúru.. proste LOVE. 
- mám rada spontánnosť, bezprostrednosť yeaah... cestovanie, my natural hair, biele tričká, lebo sú najviac TOP, 27 - 28 stupňov (nech sa dá aj opaľovať), bake rolls je moje šialenstvo, keď mám cesnakový dresing neviem sa ovládať... OU! .. aa milujem coffee  a tú úžasnú pohodičku pri nej ;) biele converse bola láska na prvý pohľad. Cvičím, aby som si udržovala postavu (vždy je čo doháňať ;) 

Nestrácam čas nezmyslami to fakt ne bože, nenudím sa... mám inšpiráciu - tá ma poháňa. Občas vyhľadávam chaos alebo vzrúšo? áno asi skôr to. .. niekedy som fakt lenivá - ale len zdravo naozaj ;) 

Zbožňujem svojich FRIENDS - čas s nimi a smiech... jooj milujem to.

Ako každý bežný občas tejto planéty aj ja si všímam opačné pohlavie haha aa celkom pozorne! ;) ... neviem či som spomínala, ale.. môj mobil utrpel vážny úraz, je v zlom psychickom stave... hovorí sa mi to ťažko, ale navštívil ho ten debil vírus.. a ten mi zobral z mobilu.. aj to posledné!... a to KALKULAČKU!.. čiže teraz musím všetko rátať v hlave a občas to je sakra náročné :( ale snažím sa s tým vyrovnať ;)
... a tento sranda mobil vie byť niekedy taký vtipný, že sa mi schová do druhej ruky a ja ho medzitým nervóznahľadám po celej izbe - to sa stáva. Si robí niekedy zo mňa srandu, ale ja mu to odpustím, keďže už chudáčik nie je až v takom tom dobrom stave ;) 

Priznávam, že ... pokiaľ nemám doma trojuholníkový syr (nazvite si to aj karička napr. pre pokoj v duši)  som schopná najhoršieho! .. môj duševný stav je potom v miernom psychickom rozpoležení tak trochu drastickejšom... vlastne tak trochu viacej v drastickejšom! ;)

WARNING!!! - nemám rada klobásu, slaninu, syr eidam, orechy... inak sa zaraďujem medzi všežrútov (samozrejme s rezervou) heeh.

PODĽA ČOHO MA SPOZNÁTE:  ... dokážem nakupovať celý deň a vôbec nebyť unavená. Ale do životopisu si to nepíšem. 

ZÁVER:  Áno! Možno sa zdá, že mám v hlave iba obchody, ale verte mi keby neberiem život s ľahkosťou a neustále by som na niečo nadávala ako to niektorí pozemšťania vedia... nikdy by som si tak nevážila veci, ktoré mám. Preto tešte sa, radujte sa s každej maličkosti, pretože každý okamih  a naozaj každý deň stojí zato! ;)

a takto nejak vyzerám: 


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára